אודות

בן ציון ראם חברת עורכי דין - דיני משפחה וירושה

מחקרים מדעיים קובעים, שבמשבר בחיי המשפחה, הנו מבין המשברים המאתגרים והמורכבים שהמציאות מזמנת לנו.יחד עם זאת, כל משבר הוא הזדמנות לתיקון או ליציאה לדרך חדשה.

דווקא ברגעי המשבר, אנו זקוקים ליד מכוונת, בעלת ניסיון רב וידע נרחב, במטרה להוביל ולנהל את המשבר בדרך המקצועית והיעילה ביותר שניתן, כדי שנוכל לתקן את המצב הקיים או לצאת לדרך חדשה, בשלווה ובנחת.

משך למעלה מ: 20 שנה, עו"ד בן ציון ראם מיצג בנאמנות ובמסירות, במקצועיות ובדיסקרטיות, אלפי לקוחות בשלבים שונים של המשבר, אל עבר דרכם החדשה והוביל בהצלחה רבה את לקוחותיו, אל הגשמת היעדים שהוצבו בפניו.

עו"ד בן ציון ראם, הינו בוגר תואר ראשון במשפטים וכן בוגר תואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה, ובעל משרד בוטיק מוביל, העוסק בדיני משפחה ובדיני ירושה, זה שנים רבות.

עו"ד בן ציון ראם התמחה בביהמ"ש המחוזי בחיפה, אצל כב' השופט בדימ. חיים פזם ז"ל ואצל שופטים נוספים, מהם למד וצבר ידע רב, כמו גם הבנה עמוקה וירידה לעומקם של ההליכים המשפטיים.

משנת 2003 עו"ד בן ציון ראם מנהל משרד בוטיק ייחודי, המוביל בתחום המעמד האישי – דיני המשפחה והירושה, על ענפיו השונים.

במקביל עם ניהול משרד ותיק, מצליח ומוכר, עו"ד בן ציון ראם לימד "דיני משפחה וירושה" באקדמיה, משך מס' שנים.

במרוצת השנים, עו"ד בן ציון ראם ייצג אלפי לקוחות בתחום דיני המשפחה והירושה, בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, בכל רחבי הארץ וצבר ידע וניסיון רב, בשלל תחומי המעמד האישי ודיני הירושה בישראל.

במקביל עם ייצוג יומיומי של לקוחת רבים בבתי המשפט ובבתי הדין, עו"ד בן ציון ראם מתמנה על ידי בתי המשפט ובתי הדין, כבעל תפקיד מטעם בית המשפט / בית הדין, בתחום דיני המשפחה והירושה.

ניסיון רב שנים וידע נרחב בתחום דיני המשפחה והירושה, במציאות המשפטית המשתנה מעת לעת בישראל, הנם הכרחיים ונדרשים, במטרה לצלוח את המשבר ולחתור לקראת הגשמת היעדים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
למה לבחור בנו?
ניסיון רב שנים
צוות מקצועי ומנוסה
זמינות גבוהה ושירות אישי
מאות לקוחות מרוצים
המלצות מלקוחות