עורך דין גירושין בנהריה

עורך דין גירושין בנהריה – בן ציון ראם

עורך דין גירושין בנהריה צריך לדעת לתקשר איתכם היטב כבר במהלך פגישת הייעוץ הראשונה, כדי להסביר לכם את התהליך ואת מה שמצופה לכם ומכם, כך שהגירושין יתנהלו לשביעות רצונכם, ביעילות ובמקצועיות.

עורך דין בן ציון ראם, מומחה בדיני משפחה, מתאים את ההתנהלות בתיק לצרכים ולהעדפות של לקוחותיו, ומלווה ומייצג אותם בערכאות השיפוטיות בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, עד להשגת התוצאות המבוקשות.

עורך דין גירושין בנהריה צריך לדעת לייצג לקוחות גם במקרים מורכבים

ככל שהמקרה מורכב יותר, כך דרושים שירותים מקצועיים של עורך דין גירושין בנהריה שיודע לנהל את התיק היטב, מבלי להוביל לעיכובים מיותרים ובטח שלא לגרום ללקוחותיו להוציא יותר כספים מהדרוש.

תיק מורכב שנמצא בליטיגציה פעילה, שנויה במחלוקת על בסיס קבוע, עשוי לדרוש מיומנות מקצועית גבוהה וניסיון עשיר בתחום, כדי להתנהל היטב.

איזו תקשורת נדרשת בין בני הזוג לגבי הנושאים החשובים בגירושין?

עורך דין גירושין בנהריה מסביר ללקוחותיו איך ולמה אסור להם לחשוף בפני בן או בת הזוג לשעבר את הפרטים של ההתנהלות בתיק, כדי שלא להעביר מידע לעורך דין של הצד השני, שהוא לא אמור לקבל.

חשוב לדבר עם בן/בת הזוג שלך על הגירושין, אבל חשוב לדעת על מה ואיך לדבר איתם, כדי לוודא שהתיק מתנהל כשהאינטרסים שלכם מיוצגים היטב.

ניהול תקין של כל הניירת הנוגעת להליך הגירושין

עו"ד גירושין בנהריה מנהל את כל הניירת הרלוונטית למקרה שלכם, אבל אם הוא שולח לכם העתקים בדואר רגיל, זהו סימן לדאגה. למרות היתרונות של התקשורת האלקטרונית, יש לה גם חסרונות, ובמקרה של התנהלות פזיזה, מידע רגיש ופרטי עלול להיחשף.

יחד עם זאת, בעולם של היום יש דרכים מאובטחות לתקשר ולשלוח ניירת. אימיילים מאובטחים הם דוגמה אחת. יישומים כגון DropBox הם כלים נהדרים לתקשורת בטוחה.

עורך דין גירושין בנהריה מסביר במהלך פגישת הייעוץ הראשונה את האופן המתקדם והמאובטח שבו הוא נוקט לשליחת העתקי הניירת שנוגעת למקרה שלכם. לעורך דין בן ציון ראם יש ניסיון של למעלה מעשרים שנים בדיני משפחה, והוא מנהל תיקים בגישה מקצועית, מאובטחת ומתקדמת, לייעול התהליך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

מומחה בדיני משפחה

עו"ד בן ציון ראם הנו מומחה ותיק בדיני המשפחה ובעל ידע מקיף בענייני נישואין וגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים, מזונות אישה, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף,

קרא עוד >>
מומחה בדיני ירושה

עו"ד בן ציון ראם צבר ניסיון וידע רב בדיני הצוואות והירושות ניהול הליך הקשור לענייני ירושה, מצריך שליטה מירבית בהוראות החוק ,ובפסיקה וכן יכולת ניתוח

קרא עוד >>