עורך דין גירושין בצפון

עורך דין גירושין בצפון מומלץ ובעל ניסיון

הניירת הסופית עליה חותמים שני בני הזוג בתום גירושין כוללת את מסמכי גירושין. מסמכים אלה מורכבים בדרך כלל מהסכם גירושין, ואם לצדדים יש ילדים קטינים, גם תוכנית משמורת ילדים. הסכם הסדר זוגי מתאר בדרך כלל כיצד המשאבים הכספיים, הרכוש והחובות של הצדדים יוקצו לאחר פירוק הנישואין, וכל התהליך צריך להתנהל תחת פיקוח וייעוץ של עורך דין גירושין בצפון.

עורך דין בן ציון ראם, מומחה לדיני משפחה, מלווה אנשים בתהליכי גירושין ומייעץ להם לגבי הגעה להסכם גירושין, עם תובנות שנוגעות לסוגיות נפוצות בתהליך, וייעוץ לגבי השאלות שיש להם.

עורך דין גירושין בצפון מייעץ בנוגע להסדר מזונות ילדים

הסכם גירושין כולל במקרים רבים הוראות לגבי מזונות ילדים, ומפרט את גובה התשלום, תדירות התשלומים ומתי יסתיימו תשלומי המזונות. עורך דין גירושין בצפון מסייע לאנשים להגיע להסדר בסוגיות אלו כדי שטובת הילדים לא תקופח.

ההסכם יפרט גם כיצד יחלקו הצדדים את העלויות עבור הוצאות החינוך, הרפואה, החוגים, ומעונות או צהרוני ילדים. אם הצדדים מעולם לא היו נשואים, ולכן אינם מתגרשים, עניינים כספיים הקשורים לילדיהם יפורטו בתוכנית ההורות או בהסכם המשמורת.

סיום ההסכם

ברוב המקרים, הסכם גירושין נחתם לאחר שבני הזוג מגיעים להסכמה. בשלב הבא, הם חותמים על ההסכם, ובאמצעות עו"ד גירושין בצפון, ההסכם מוגש לבית המשפט לענייני משפחה לקבלת תוקף של פסק דין.

מתן תוקף של פסק דין להסכם הוא מסמך משפטי רשמי נוסף הממיר את מסמכי הגירושין לצו רשמי של בית משפט. עם מתן תוקף של פסק דין להסכם על ידי שופט, הצדדים מחויבים על פי חוק למלא אחר תנאי ההסכם.

בשורה התחתונה, כל הסכם שונה ולכן חשוב לנסח אותו היטב

אם אתם זקוקים לסיוע מקצועי בניסוח, סקירה או משא ומתן על ניסוח הסכם גירושין, צרו קשר עם עורך דין בן ציון ראם, שיש לו ניסיון של למעלה מעשרים שנים בדיני משפחה, לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה. משרדנו מייצג לקוחות באזור הצפון, ומלווה אותם בתהליכי הגירושין שלהם, עד להשגת ההסכמות הדרושות.

עו"ד גירושין בחיפה

מטרת הסכם גירושין היא להנציח את ההסכמות שהושגו בין בני זוג מתגרשים לגבי משמורת ילדים, מזונות ילדים, וחלוקת רכוש. עורך דין גירושין בחיפה מייצג את אחד הצדדים בתהליך ניסוח הסכם גירושין, והתהליך מתנהל מול עורך הדין של הצד השני, עד ההגעה להסכמות, תיעוד בהסכם, והגשתו לבית המשפט לענייני משפחה.

עורך דין בן ציון ראם, מומחה בדיני משפחה, מייצג אנשים שעומדים להתגרש בניסוח הסכם גירושין, ומנהל את המשא ומתן על ניסוח ההסכם עם עורך הדין של הצד השני, עד הגעה להסכמות שמניחות את הדעת ומקובלות על בני הזוג לשעבר.

האם יש צורך בשירותי עו"ד גירושין בחיפה כדי להכין את הסכם הגירושין?

מומלץ מאוד לשכור שירותי עוד לענייני גירושין בחיפה או בכל מקום אחר בו מתנהל תהליך הגירושין שלכם, שיכין את הסכם הגירושין. לחלופין, אם עורך הדין של בן או בת הזוג שלכם כבר הכין אותו, כדאי לשכור שירותי עורך דין מטעמכם שיבדוק את ההסכם ויוודא שנוספו, נמחקו או תוקנו סעיפים חשובים, כדי להגן על זכויותיכם.

לביטויים כמו "משמורת בלעדית", "החזקה בלעדית", ו"לוותר על כל תביעות עתידיות" יש למעשה משמעויות חשובות מאוד. ללא רקע משפטי, אתם עלולים להחמיץ בעיות רציניות בהסכם המוצע, ואם אין לכם בקיאות בניסוח הפרטי שלפיו ההסכם צריך להיות מנוסח, אתם עלולים לחתום על הסכם שאינו לטובתכם, ולאבד זכויות חשובות.

הצעד החכם לנקוט בו הוא לשכור שירותי משרד עו"ד גירושין בחיפה כדי לוודא שזכויותיכם מוגנות בהסכם, ולהגיש את ההסכם לבית המשפט, לקבלת תוקף של פסק דין.

מה אם תנאי ההסכם מוסדרים לפני הפנייה לבית המשפט?

אם תסדירו את תנאי ההסכם לפני פתיחה בהליכי גירושין בבית המשפט, עורכי הדין שלכם יערכו את ההסכם, ולאחר החתימה עליו, הסכם הגירושין הופך לחוזה מחייב, מה שאומר ששני בני הזוג מחויבים לעמוד בתנאיו.

לעורך דין בן ציון ראם יש ניסיון של למעלה מעשרים שנים בדיני משפחה, והוא ייצג את הצד שלכם בעריכת הסכם גירושין, ויוודא שזכויותיכם מוגנות ונשמרות, ובמידת הצורך ינקוט בצעדים הדרושים לכפיית ההסכם, במקרה של הפרתו על ידי הצד השני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא