עורך דין גירושין בקריות

עורך דין גירושין בקריות עם 20 שנות ניסיון

הליכי גירושין עשויים להיות ארוכים ומייגעים, לכן בחירת עורך דין גירושין בקריות שיש לו את המיומנות המקצועית הנדרשת לייצג אתכם בהליך, תקל באופן משמעותי עליכם ועל בני משפחתכם את הליך הגירושין.

עורך דין בן ציון ראם, מומחה בדיני משפחה, מלווה ומייצג את לקוחותיו בתהליכי גירושין, עד להשגת התוצאות המבוקשות.

עורך דין גירושין בקריות צריך להיות מוכשר, מיומן ומנוסה

חשוב ביותר לשכור שירותי עורך דין גירושין בקריות שיש לו ותק של שנים רבות בתחום, ושיש לו מומחיות בתחום דיני המשפחה. אבל זה לא מספיק, מומלץ לשכור שירותי עורך דין בעל ניסיון בתיקים משפחתיים דומים למקרה שלכם.

אם המקרה שלכם כרוך בסוגיות מורכבות כמו משמורת ילדים או ניאוף, חשוב למצוא עורך דין שטיפל בהרבה נושאים כאלה ובקיא בסוגיות המקרה שלכם. היכולת להתדיין היא קריטית במקרה שהתיק יגיע למשפט.

תקשורת מעולה

עורך דין גירושין בקריות, שיש לו רמת מקצועיות גבוהה וניסיון נרחב, צריך להיות מומחה בתקשורת עם גורמים שונים במהלך העבודה על התיק שלכם. השיקול החשוב ביותר הוא לבחור עורך דין שמתקשר איתכם היטב, שפתוח לענות על כל השאלות שלכם, ושמסוגל להבהיר את כל הספקות שלכם כך שתבינו כל שלב בתהליך.

מחובתו של עורך הדין לוודא שאתם מודעים לחולשות ולחוזקות של התיק ולתוצאות האפשריות של המשפט.

זמינות

במהלך בחירת עורך דין גירושין בקריות, יש לברר את שעות העבודה וזמני התגובה שלו, כדי שניתן יהיה להגדיר את הציפיות בהתאם. בכל זמן נתון, עורך הדין שלך יעבוד על כמה תיקים במקביל, כך שלא תוכלו לצפות לתגובה מידית כשיש לכם שאלה.

לכן מומלץ לבחור עורך דין שיש לו עומס עבודה מתון, כך שהזמן הנדרש ותשומת הלב יינתנו לתיק שלכם.

בשורה התחתונה, חשוב למצוא את עורך הדין הטוב ביותר

עורך דין בן ציון ראם מומחה בדיני משפחה עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום, והוא יספק לכם את השירות הטוב ביותר בהתאמה אישית למקרה שלכם.

הוא מיומן היטב בייצוג התיקים מול בית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, ויחתור להשגת התוצאות הטובות ביותר לטובתכם ולטובת הילדים.

עו"ד גירושין בקריות

דיני משפחה עוסקים במגוון עניינים משפטיים שונים כגון גירושין ומשמורת ילדים, ובמקרים מסוימים תכנון עיזבון ודיני מקרקעין. עו"ד גירושין בקריות מייצג ומלווה אנשים בתהליכי גירושין, עם ניסוח הסכם גירושין וחלוקת רכוש, עד להשגת הסדר הולם והגשתו לבית המשפט לקבלת תוקף של פסק דין, או ייצוג הלקוחות בהליכים בבית המשפט לענייני משפחה, כשלא ניתן להגיע להסכמות.

עורך דין בן ציון ראם, מומחה בדיני משפחה, מייצג ומלווה ומייעץ ללקוחות בתהליכי גירושין, ומסייע לנהל את התהליך עם כמה שפחות בעיות, עד להשגת התוצאות המבוקשות.

עו"ד גירושין בקריות מסדיר את נושא משמורת הילדים

כאשר זוג נפרד, אחת הבעיות הקשות ביותר להתמודדות היא שאלת משמורת ילדים קטינים. שני ההורים צריכים להגיע להסכמה בנושא זה ולחיות עם תנאי ההסכמה ולכן חשוב שבשלב זה של ההסדר, עו"ד גירושין בקריות, או בכל מקום אחר בו מתנהל הליך הגירושין שלכם, יוודא שאתם מגיעים להסדר שהוא לטובתכם, אבל במיוחד לטובת הילדים.

משמורת ילדים משלבת שני תתי תחומים – משמורת משפטית ומשמורת פיזית. משמורת משפטית מתייחסת לזכותם של ההורים בהתאמה לקבל החלטות חשובות בחיים עבור ילדיהם הקטינים, כמו באיזה בית ספר ללמוד, החלטות דתיות ולאילו רופאים לפנות. משמורת פיזית מתייחסת למקום שבו יגורו הילדים וכמה זמן הם יבלו עם כל אחד מההורים.

מזונות ילדים

עו"ד גירושין בקריות מסייע לבני זוג לשעבר להסדיר את כל חילוקי הדעות שלהם בנוגע למזונות ילדים, לפני הגירושין סופיים.

יחד עם זאת, נושא זה עשוי להיבדק מחדש כאשר התנאים משתנים. לדוגמה, מזונות ילדים עשויים להשתנות אם המצב הכלכלי של ההורה שאינו משמורן משתנה.

חלוקת נכסים ורכוש

לשני בני הזוג יש זכות שווה לבית בו הם מתגוררים, גם אם הבית הוא בבעלות של אחד מהם בלבד, וזוהי החלטה חשובה נוספת שיש לקבל לגביה ייעוץ מקצועי של עו"ד גירושין בקריות.

לעורך דין בן ציון ראם יש ניסיון של למעלה מעשרים שנים בדיני משפחה, והוא ייעץ, ייצג וילווה אתכם בהליך הגירושין שלכם, עד להשגת ההסדר שישקף באופן הטוב ביותר את האינטרסים שלכם.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין משמורת

עורך דין לענייני משמורת במקרים של גירושין, בית המשפט לענייני משפחה קובע גם הסדרי משמורת ילדים, ולכן חשוב שיהיה לצידכם עורך דין משמורת מקצועי ומיומן

קרא עוד >>