עורך דין משמורת

עורך דין לענייני משמורת

במקרים של גירושין, בית המשפט לענייני משפחה קובע גם הסדרי משמורת ילדים, ולכן חשוב שיהיה לצידכם עורך דין משמורת מקצועי ומיומן שידאג להשגת הסדר נאות בנושא משמורת הילדים. עורך דין בן ציון ראם מומחה בדיני משפחה וילווה אתכם בתהליך עד להשגת הסדר המשמורת הדרוש לכם ושתואם את טובת הילדים.

עורך דין משמורת מוודא שהתהליך מתנהל לפי החוק ולטובתכם

בהתאם להוראות חוק משמורת משותפת על ילדים, אם לבני הזוג יש ילדים משותפים בעודם נשואים, יש להם אפוטרופסות משותפת על הילדים, עם זכויות הורות שווות. עורך דין משמורת מוודא שזכותכם במשמורת המשותפת על הילדים אינה מקופחת, במיוחד אם הצד השני מנסה להכפיש את שמכם בביצת המשפט ולהציג אתכם כהורה שאינו ראוי לקבלת משמורת משותפת.

ההחלטה על קביעת משמורת הילדים מחייבת התחשבות בהעדפות ההורים, בהעדפות הילדים, וביחסי הילדים עם כל אחד מההורים, האחים, אנשים אחרים שעלולים להשפיע באופן מהותי על טובת הילדים, הנוחות של הילדים בביתם, בבית הספר ועם החוגים החברתי ים שלהם, ובריאותם הנפשית והפיזית של האנשים המעורבים. עורך דין משמורת מוודא שכל ההחלטות האלו משתקפות בהחלטת בית המשפט.

לבית המשפט יש אפשרות לבחור באחד מכמה סוגי משמורת

משמורת זמנית מעניקה את המשמורת על הילד ליחיד במהלך הליך הגירושין או הפירוד. משמורת בלעדית מעניקה להורה אחד את כל זכויות המשמורת להדרה של ההורה השני. ההורה שאינו משמורן עשוי לקבל זכויות השגחה או במקרים מסוימים, זכויות ראייה בפיקוח.

משמורת משותפת מעניקה להורים זכויות שוות בקבלת החלטות בנוגע לגידול הילד. בתי המשפט פוסקים משמורת משותפת למקרים בהם שני ההורים יכולים למלא כראוי את תפקידם כהורים, עם הראיות המוצגות על ידי עורך דין משמורת.

תביעת משמורת בלעדית

אם אחד ההורים תובע משמורת בלעדית, על ההורה התובע להפריך חזקה לפיה משמורת משותפת היא לטובת הילד, אבל ברוב המקרים, המשמורת האידיאלית היא משמורת משותפת, בתנאי ששני ההורים כשירים וראויים לגדל את ילדיהם.

לעורך דין בן ציון ראם יש ניסיון של למעלה מעשרים שנים, והוא ייצג אתכם בהליכי המשמורת, עד הגעה להסדר לטובתכם ולטובת ילדיכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

מומחה בדיני ירושה

עו"ד בן ציון ראם צבר ניסיון וידע רב בדיני הצוואות והירושות ניהול הליך הקשור לענייני ירושה, מצריך שליטה מירבית בהוראות החוק ,ובפסיקה וכן יכולת ניתוח

קרא עוד >>